Kontaktujte nás

Vše okolo potisku bot a jak na to!

Máš li zájem o zakázkový potisk bot, napiš nám na email kecky@skypromotion.cz , nebo přes kontaktní formulář své požadavky na velikost bot, jestli chceš kecky kotníčkové, nebo nízké, napiš svou představu o designu bot a připoj do přílohy vzor, nebo grafiku jakou požaduješ pro tisk na boty.

Na základě tohoto Tě budeme kontaktovat a pošleme šablony pro přípravu grafiky, nebo zašleme již připravený předběžný náhled, jak by potisk bot vypadal a konečnou cenu za zakázkové boty. Po odsouhlasení grafiky i ceny zašleme zálohovou fakturu a po jejím uhrazení se pustíme do výroby Tvých kecek.

Doba dodání je 2-4 týdny, záleží kolik zakázek je potvrzeno před Tebou. Ale i tak se budeme snažit Tvoje kecky doručit co nejdříve.

Grafika se připravuje zvlášť pro pravou a levou stranu boty. Data je nejlépe zaslat ve formátu PNG v RGB rozhraní a v co největším rozlišení (nevíš-li si s grafikou rady, nevadí, rádi ji připravíme za Tebe).

Je zapotřebí definovat, co a na kterou stranu boty chceš natisknout. To co je na pravé botě na vnější straně, bude normálně na levé botě na straně vnitřní! Chcete li obě strany stejné, je to nejjednodušší řešení, ale jde na každou stranu boty natisknout něco jiného a to jak motiv, tak i barva.

Při přípravě grafiky počítej s tím, že na patě a okolo oček a švů, především u špičky, dochází k rozmazání potisku a to proto, že bota není rovná a tisková hlava se k materiálu nedostane na požadovanou vzdálenost.

Při tisku stejných motivů se může umístnění grafiky na každé botě nepatrně lišit. Je to proto, že boty se nešijí, ale provádí se potisk již hotové boty.

Údržba bot s originálním potiskem je jednoduchá.

Potisk je kvalitní, ale i přesto dodržuj pokyny, které jsou uvedeny na botách a na přiloženém letáku.

Tedy ve zkratce, jde o módní obuv ze 100% bavlny s gumovou podrážkou, kterou by si neměl házet do pračky ani do sušičky. Před prvním použitím boty naimpregnuj přípravkem na bavlnu, nebudou se tolik špinit a budou odpuzovat vodu. Boty čisti z lehka  vlhkým hadříkem, v případě větších nečistot můžeš použít mýdlo s neutrálním PH a vodu do 30°C. Boty střídej, větrej a nech je vysušit vždy přirozenou cestou. 

 

 

Hotové boty je možné vyzvednout v Pardubicích osobně, nebo je zasíláme přes Zásikovnu.cz, případně DPD.

A cena bot???  Jednoduché grafiky, které budou na všech stranách bot stejné tě vyjdou na 1.800,- Kč vč. DPH. K tomu dostaneš i batůžek na jejich uskladnění a k tomu nějaká ta doprava.

Složitější grafiky, kde jsou různé motivy na různých stranách Tě vyjdou o pár stovek dráž, ale neboj, nebude to zas tak moc. Cenu se dovíš předem, takže se neboj experimentovat. Za ten originál, to stojí!!!

UPOZORŇUJEME, ŽE SE JEDNÁ O ZAKÁZKOVOU VÝROBU A PROTO SE NA ZBOŽÍ NEVZTAHUJÍ NĚKTERÉ ZÁRUKY A POVINNOSTI VYPLÝVAJÍCÍ ZE ZÁKONA O OCHRANĚ SPOTŘEBITELE.

Napište nám

  Kde nás najdete

  Chcete li se zastavit osobně, najdete nás na adrese:

  SKY Promotion s.r.o., Masarykovo náměstí 1484, 53002 Pardubice.

  Zákaznický servis

  Vaše dotazy k potisku, či objednávkám vám rádi zodpovíme na následujícím telefonním čísle Po – Pá  9:00 – 17:00
  mobil: +420 777 123 787

  Email

  kecky@skypromotion.cz
  info@skypromotion.cz